Tikšanās ar skolas absolventi Sabīni Strautiņu

2024.gada 16.janvārī Rīgas 25.vidusskolas audzēkņiem un EPVS padomei no 8.-12.klasei bija tikšanās ar Sabīni Strautiņu, mūsu skolas absolventi, bijušo Eiropas Parlamenta Vēstnieku Skolas prezidenti.
      Tikšanās laikā Sabīne dalījās atmiņās par savu darbību EPVS programmā skolā, par pulciņa darbu, par interesanto darbu Erasmus+ projektos, par daudzajiem braucieniem un sadarbību ar citu valstu jauniešiem.
      Sabīne stāstīja par savas dzīves izvēlēm un sasniegumiem pēc skolas absolvēšanas. Sarunas laikā ar Sabīni uzzinājām vērtīgu informāciju par studijām, to izvēli, praksi un iesaistes nozīmi dažādās aktivitātēs.
      Jau skolas laikā Sabīne iesaistījās dažādās aktivitātēs Eiropas mājā un pēc skolas beigšanas turpināja tur darboties. Īpaša uzmanība sarunas laikā tika veltīta Sabīnes pieredzei EPVS Alumini programmā un mesesamkopa.eu kopienā.
      Tika apskatīts arī jautājums par Eiropas parlamenta vēlēšanām 2012.gada jūnijā, ko mēs katrs varam darīt līdz tām – vēlēšanas šogad mums ir īpaši nozīmīga tēma. Stāstīja kā padome darbojās pirms 2019.gada Eiropas parlamenta vēlēšanām.
      Pēc Sabīnes oficiālās uzstāšanās EPVS komandai bija lieliska iespēja runāt ar Sabīni, dalīties ar idejām un lūgt padomu un uzdot sev interesējošus jautājumus. Šī tikšanās ikkatram no mums deva ļoti daudz, pēc tikšanās visi esam ļoti iedvesmoti, motivēti un iedrošināti!
      Esam ļoti pateicīgi par tik sirsnīgu un nozīmīgu pēcpusdienu!
      EPVS un vidusskolēnu vārdā – Elīza Beloglazova