“Junior Achievment Latvia” Līderu programma

“Junior Achievment Latvia” Līderu programma

      Absolventi ir mūsu skolas lepnums, viņu sasniegumi iepriecina skolotājus un rāda skolēniem, ka mācoties, mūsu skolotāju vadībā, var sasniegt augstus mērķus.

      Skola ir saņēmusi pateicības rakstu no sava sadarbības partnera “Junior Achievment Latvia” par skolas 2022. gada absolventa Ralfa Bembera panākumiem, darbojoties 2022. gada “Junior Achievment Latvia” Līderu programmā.

      Mūsu skolas skolēniem ir lieliskas iespējas attīstīt savu radošo potenciālu darbojoties Erasmus+ projektos, piedaloties Eiropas Parlamenta skolas aktivitātēs, karjeras izglītības projektos un sadarbībā ar “Junior Achievment Latvia” veidot prasmes uzņēmējdarbībā. Paldies skolotājai Ingunai Gustavai par skolēnu rosināšanu un atbalstīšanu uzņēmējdarbības un līderisma ceļā.

      Lepojamies ar Ralfa panākumiem, attīstot līderisma potenciālu un turpinot mācības augstskolā.

Tīmekļvieta izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.