“Junior Achievment Latvia” Līderu programma

“Junior Achievment Latvia” Līderu programma

      Absolventi ir mūsu skolas lepnums, viņu sasniegumi iepriecina skolotājus un rāda skolēniem, ka mācoties, mūsu skolotāju vadībā, var sasniegt augstus mērķus.

      Skola ir saņēmusi pateicības rakstu no sava sadarbības partnera “Junior Achievment Latvia” par skolas 2022. gada absolventa Ralfa Bembera panākumiem, darbojoties 2022. gada “Junior Achievment Latvia” Līderu programmā.

      Mūsu skolas skolēniem ir lieliskas iespējas attīstīt savu radošo potenciālu darbojoties Erasmus+ projektos, piedaloties Eiropas Parlamenta skolas aktivitātēs, karjeras izglītības projektos un sadarbībā ar “Junior Achievment Latvia” veidot prasmes uzņēmējdarbībā. Paldies skolotājai Ingunai Gustavai par skolēnu rosināšanu un atbalstīšanu uzņēmējdarbības un līderisma ceļā.

      Lepojamies ar Ralfa panākumiem, attīstot līderisma potenciālu un turpinot mācības augstskolā.

We use cookies

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.