“Rīgas skolēns 2023. Mēs lepojamies

“Rīgas skolēns 2023. Mēs lepojamies

      Vakardien, 2024.gada 6 februārī mūsu skolas 11.b klases skolniece, Amālija Valērija Lašinska Mazajā ģildē saņēma novērtējamu apbalvojumu  no Rīgas Domes “Rīgas skolēns 2023. Mēs lepojamies”

      Amālija mūsu skolā ir zināma kā ļoti motivēta, izpalīdzīga, ļoti novērtēta un centīga skolniece un klasesbiedrene. Pagājušogad Amālija nodibināja šaha pulciņu, konstanti saņem augstus vērtējumus, kā arī aktīvi iesaistās Eiropas Parlamenta vēstnieku skolas darbībā.

       Patiesi lepojamies, un novēlam saglabāt esošo motivāciju, degsmi un spožo personalitāti!

vl3

We use cookies

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.