Februāra mēnesī iesaistāmies biedrības “Tavi draugi” rīkotajā akcijā “Ziedo korķi”

Kopš pasauli satricinājis pilna mēroga Krievijas iebrukums Ukrainā, biedrība “Tavi draugi” nodrošina koordinētu humānās palīdzības sniegšanu Ukrainas civiliedzīvotājiem Latvijā un Ukrainā, organizējot un koordinējot Latvijas iedzīvotāju, organizāciju un uzņēmumu brīvprātīgo iesaisti palīdzības sniegšanā.
Mūsu, Rīgas 25. vidusskolas saimes, pienākums arī ir atbalstīt tos, kam dzīvē klājas smagi un, kam nepieciešams atbalsts tūlīt un tagad. Mēs ticam, ka kopā mēs esam varens spēks un varam sasniegt vairāk. Panākumu atslēga ir sadarbība un sadraudzība!
      Februāra mēnesī gan skolēnu ģimenes, gan skolotāji iesaistījāmies biedrības “Tavi draugi” rīkotajā akcijā “Ziedo korķi”. Tās mērķis ir iesaistīt Latvijas iedzīvotājus vākt plastmasas pudeļu korķīšus , kurus tālāk nodos pārstrādei LAUTUS VIDE No tā iegūtos līdzekļus ziedos dronu iegādei UKRAINAS BRUŅOTAJIEM SPĒKIEM!
MŪSU PIENESUMS IR 3144 KORĶĪŠI

KOPĀ MĒS VARAM DAUDZ!