Kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” apmeklētās kultūras norises FEBRUĀRĪ

• 6.februārī izzinoša nodarbība skolā 3. b klasei “Plastmasas huligāni” ar rakstnieci Agnesi Vanagu (Nozare: Literatūra un grāmatniecība)
  • 8.februārī interaktīvās telpas tumsā “Neredzamā pasaule” iepazīšana 11.b klasei /Ķengaraga iela 1A (Nozare: Kultūras mantojums )
  • 9.februārī interaktīvās telpas tumsā “Neredzamā pasaule” iepazīšana 6. b klasei Muzejā "Neredzamā pasaule"(Nozare: Kultūras mantojums)
  • 16.februārī 1.abc klašu skolēniem izzinoša nodarbība skolā “No stāsta līdz grāmatai” ar stāstnieci Inesi Valteri (Nozare:Literatūra un grāmatniecība)
  • 28.februārī skolā 2.b,3.c klasēm stāstījums un lasījumi “Pasakas no pirmssākumiem līdz mūsdienām”ar Biedrību "Zara Media")(Nozare:Literatūra un grāmatniecība)

Projekta koordinatore Dace Sadovska