Skolēnu pašpārvaldes līdzdalība sociālā akcijā "Sirds siltums Tev!"

26.februārī Eiropas Solidaritātes korpusa Solidaritātes projekta "No sapņotājiem - par darītājiem un līdz brīnumiem Rīgas 25.vidusskolas skolēnu pašpārvaldes skolēni- Evelīna, Alise, Samanta un Rūdolfs sadarbībā ar Radošās apvienības jauniešiem Trepes jauniešu komandu kopā devās uz Rīgas patversmes dienas centru Katoļu ielā 57, kur organizēja sveču liešanas darbnīcu.

Jaunieši organizēja sveču darbnīcu Rīgas patversmes dienas centra apmeklētājiem. Darbnīcas laikā tapa košas un interesantas svecītes, ko aktivitātes dalībnieki varēs pasniegt kā mazu un sirsnīgu dāvanu tuvajiem vai draugiem, dāvājot savu sirds siltumu tālāk!

Aktivitāte notika Eiropas Solidaritātes korpusa Solidaritātes projekta "No sapņotājiem - par darītājiem un līdz brīnumiem!" sociālās akcijas "Sirds siltums Tev!" ietvaros!", ar mērķi veicināt jauniešu  līdzdalību pilsoniskajās aktivitātēs un veidot starppaaudžu sadraudzību, lai jauniešiem būtu iespēja iepriecināt ar kopābūšanu.

Paldies par sadarbību, pozitīvajām emocijām un gūto pieredzi!

Projektu īsteno Radošā apvienība jauniešiem TREPES ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra atbalstu. #nosapnotajiempardaritajiem