Mācību priekšmetu olimpiādes 1. – 3.klašu skolēniem

Pirms Pavasara brīvdienām mūsu skolas 1.-3. klašu skolēniem notika olimpiādes matemātikā un latviešu valodā.

Šajā mācību gadā labākie rezultāti matemātikas olimpiādē:

1.vieta – Roberts Jēkabs Vilde (1.b), Vanesa Čakša (1.b), Patrīcija Aleidzāne (2.d), Karlīna Annika Kalniņa (3.c).

2.vieta – Enija Antone (1.c), Darija Ivanova (2.c), Marks Gojs (3.b), Kirils Baklanovs (3.b). .

3.vieta – Martins Prutāns (1.b), Agate Augšciema (2.c), Ričards Streļņikovs (3.a).

Latviešu valodas olimpiādes uzvarētāji:

1.vieta - Hanna Pīķe (1.b), Patrīcija Aleidzāne (2.d), Karlīna Annika Kalniņa (3.c).

2.vieta - Adriana Tunēna (1.b), Adriana Kalniņa (2.b), Katrīna Kocere (3.a), Marks Gojs (3.b).

3.vieta – Greisa Līce (1.c), Pēteris Dancis (2.c), Jana Štekeļa (2.c), Ernests Bergmanis (2.b), Anna Žizele Vērdiņa (3.a), Raivo Lapšāns (3.b).

Lai kādi arī būtu rezultāti, katrs, kurš piedalījās skolas mācību priekšmetu olimpiādē, IR MALACIS.

Paldies visām sākumskolas skolotājām par augstvērtīgo dalībnieku sagatavošanu.