Sociālā akcija “Dzīvnieku mīlestība!” 20.05.2024.

Aktivitāte notika 20.maijā Eiropas Solidaritātes korpusa Solidaritātes projekta "No sapņotājiem - par darītājiem un līdz brīnumiem!" sociālās akcijas "Dzīvnieku mīlestība!" ietvaros sadarbībā ar Radošās apvienības jauniešiem TREPES brīvprātīgajiem zirgu stallī “Cērpas”, Mārupē. Akcijas mērķis ir veicināt jauniešu, vienaudžu, sabiedrībā aktīvu cilvēku izpratni par dzīvnieku labturību un veicināt līdzdalību pilsoniskajās aktivitātēs, sniedzot atbalstu dzīvniekiem.

TREPES izvēlējās zirgu stalli "Cērpas", jo ilgstoši sadarbojas un sniedz atbalstu zirgiem, kuri ir izglābti no sliktiem apstākļiem un tiek aprūpēti, kā arī socializēti. Eiropas Solidaritātes korpusa Solidaritātes projekta "No sapņotājiem - par darītājiem un līdz brīnumiem!" komandas dalībniece Keita Madara ir meitene, kas izglāba šos zirgus un ikdienā viņus aprūpē. Mūsu skolas skolēnu pašpārvaldes jaunieši atbalsta un ar prieku piedalās TREPES organizētajās aktivitātēs.

Mēs, Rīgas 25.vidusskolas pašpārvaldes jaunieši, paši vācām burkānus kā ziedojumu un atbalstu zirgu stallim. Paldies arī skolas 2.d klases un 4.b klases skolēniem, vecākiem un klašu audzinātājām par ziedotajiem burkāniem!

Zirgu stallī bija daudz un dažādas lietas, ko darīt. Talkas laikā veicām darbus zirgu aplokā, daloties divās komandās, šķirojām un vācām lietas, kuras sadalās dabā un lietas, kuras nesadalās dabā. Iepazināmies un samīļojāmies ar zirgiem, rīkojām pikniku, spēlējām spēles, izkrāsojām kanvas radošās darbnīcās. Spēlēt vienmēr ir forši! Patiesi liels prieks pašiem bija cienāt zirgus ar mūsu sarūpētajiem burkāniem! Pēc talkas visi kopā klājām galdu un gatavojām pusdienas!

Talka varbūt arī radoša, jaunām prasmēm pārsteidzoša un iedvesmojoša!

Paldies talkas dalībniekiem- Līgai Konstantinovai, Annai Katrīnai Žuravļovai, Emīlijai Bricei, Gabriellai Bukejai (5.b), Kristai Grigorjevai (5.c),  Danai Vesmanei, Alisei Grigorjevai, Evelīnai Kaijai, Rūdolfam Masjulim (7.c), Katrīnai Bidzānei, Henrijam Mednim, Artim Gustavam Dārziņam (9.b), Elmāram Samcovam (10.a)

Jūnijā dosimies vēlreiz apciemot zirgus kopā ar TREPES brīvprātīgajiem!

Projektu īsteno Radošā apvienība jauniešiem TREPES ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra atbalstu #nosapnotajiempardaritajiem

Bildes šeit- https://www.facebook.com/NVOTrepes/?locale=lv_LV