Lai 1. septembrī skolā varētu sākties mācības klātienē jāveic rutīnas siekalu tests

Cienījamie skolotāji, skolēni un skolēnu vecāki,

lai 1. septembrī skolās varētu sākties mācības klātienē, visiem Latvijas izglītojamiem un izglītības iestāžu darbiniekiem ir jāveic rutīnas siekalu tests (izņemot personas, kas uzrāda sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu)

Rīgas 25. vidusskolā testus veiks PIRMDIENĀS MFD laboratorija.

Pirmā testēšanas diena būs 30. augusts.

Lai vienā dienā veiktu visu skolēnu un darbinieku testēšanu, tiks izveidots grafiks, katrai klasei būs noteikts laiks un noteikta skolas telpa. Informācija būs izvietota skolas mājas lapā un klašu audzinātāji papildus sniegs informāciju savas klases skolēniem. Testi būs personalizēti.

1.-2. klases skolēnus uz testu pavada vecāki, 3.-12. klases skolēni uz testu ierodas patstāvīgi.

Ierodoties uz testu, jāievēro distancēšanās noteikumi, jālieto maska, siekalu tests jānodod, ievērojot prasības un pieklājības normas.

Rīgas 25. vidusskolas direktore I.Nestere

paraugu savaksana